Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Prehľad správ

Pri hre problémy neriešiš, po hre ich už nemáš.Vytlačiť
 

V sobotu 2. 6. 2018 skupina štyroch desiatok nadšených ľudí zo ZŠ P. Jilemnického 1  vo Zvolene –  žiaci, rodičia, pedagogickí a nepedagogickí zamestnanci školy   realizovala projekt Hrajisko.

Hrajisko.JPGProjektový zámer podala Rada rodičov pri ZŠ v rámci výzvy mesta Zvolen – Zvolen mesto (pre) mladých 2018 – a získala pre školu grant vo výške 400 eur. Zámerom projektu bolo, aby sa prostredníctvom svojpomocnej revitalizácie školského dvora vytvorili optimálnejšie podmienky pre športovo-herné zázemie a zónu aktívneho oddychu.

Ďakujeme všetkým, ktorí vo svojom voľnom čase prišli pomôcť na súčasnom asfaltovom školskom ihrisku zhotoviť „maľované“ športoviská, ktoré budú žiaci využívať na vyučovaní telesnej a športovej výchovy a na voľnočasové aktivity ŠKD, záujmových útvarov a v mimoškolskej činnosti. Žiaci majú k dispozícii ihrisko na hádzanú, futbal, prehadzovanú a viacero farebných plošných hier na športovo-relaxačné vyžitie na voľný čas (skákacie hry – škôlky, húseničková abeceda, skákacia matematika, mini atletická dráha – opičia dráha, labyrint, TWISTER, šachovnica a i.). Pracovná atmosféra všetkých realizátorov projektu bola umocnená nádherným slnečným počasím, príjemnou hudbou a chutným občerstvením. Podarilo sa zrealizovať všetko, čo sme si predsavzali. Všetci odchádzali domov s pocitom spokojnosti a šťastia, že urobili kus dobrej práce na zlepšenie podmienok pre žiakov školy.

Škola ďakuje všetkým žiakom a rodičom, ktorí prišli pomôcť s realizáciou tohto projektu. Ďakuje tiež za podporu zástupcom zriaďovateľa a členom rady školy, ktorí svojou účasťou prišli projekt podporiť.

Mgr. Anna Cúttová, riaditeľka školy

 


 
 


Úvodná stránka