Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Prehľad správ

Prestížne ocenenie Biele srdce putuje do rúk aj sestričke do Zvolena Vytlačiť
 

Ocenenie Biele srdce v kategórii sestra – manažér, ktoré každoročne udeľuje Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek pri príležitosti Medzinárodného dňa sestier, získala tento rok aj Zuzana Bukovcová, vedúca sestra interného  oddelenia Nemocnice Zvolen.

Biele srdce PhDr. Zuzana Bukovcová, Dis..jpgZvolenská sestrička okrem profesionality a odbornosti odovzdáva svojmu poslaniu i veľký podiel  osobného zanietenia. ,,Som dojatá z tohto prestížneho ocenenia, je to pre mňa mimoriadna udalosť a veľmi si to vážim. Vnímam to ako uznanie mojej práce,“ povedala. Popri práci na nemocničnom oddelení pôsobí ako odborný podpredseda v občianskom združení zameranom na pomoc celiatikom. V tejto úlohe pomáha stovkám pacientom zo stredoslovenského regiónu, ktorí už majú diagnostikovanú celiakiu a prejavujú záujem o radu a odbornú pomoc v otázkach stravovania.

Biele srdce je morálnym ocenením, ktoré hovorí o kvalite starostlivosti, vedomostiach a prejavenej ľudskosti sprevádzajúce každodennú prácu v ošetrovateľskej oblasti.

 


 
 


Úvodná stránka