Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Prehľad správ

Vo Zvolene sa nakrúcal film Stand Up s Ondrejom Kovaľom, Zuzanou Norisovou i Adym Hajdu Vytlačiť
 

V júni sa vo Zvolene filmovalo. V americko-slovenskom koprodukčnom filme STAND UP sa objavia priestory Domu kultúry ŽSR, ale aj futbalového štadióna MFK Zvolen či hotela Franko. Na nakrúcaní nechýbali ani zvolenskí komparzisti.      

6_StandUp.jpg

„Natáčanie tohto filmu je pre Zvolen jedinečnou príležitosťou predstaviť verejnosti to najlepšie, čím mesto disponuje. Sme radi, že si režisér filmu vybral práve naše mesto,“ vyjadrila sa Denisa Záchenská z odboru rozvoja mesta Zvolen, ktorá sa zúčastnila aj samotného nakrúcania. Slovenský režisér filmu Stand Up, dlhodobo žijúci v USA, Juraj Bohuš prináša príbeh Miša, ktorý má svoj životný sen – stať sa úspešným stand-up komikom. Cesta k jeho naplneniu však Mišovi prinesie výzvy, na ktoré nebol vopred pripravený.

Hlavné postavy stvárnia Ondrej Kovaľ a Zuzana Norisová, vo vedľajších postavách uvidíme aj Szidi Tobias či Adyho Hajdu. Vo filme sa objavia tiež populárni standupisti Mišo Szatmáry, Tomáš Hudák, Matej Adámy, Simona Salátová, Jakub Gulík  či Ján Gordulič. Na premiéru filmu Stand Up sa môžete tešiť do roku 2020.  


 
 


Úvodná stránka